Hakkımızda

AYDIN İZOLASYON 2003 yılında inşaat sektöründe aktif olarak hizmete başlamıştır. Şirketimiz Avpupa ve diğer ülkelerde yaygın olarak kullanılan Poliüretan sprey köpük ve Polyurea sıcak püskürtme sistemi ile yapılan ısı ve su yalıtım sprey teknolojilerini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile uygulamaya başlamıştır. Kaliteli ve özverili çalışma ahlakını benimsemiş müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan  bir şirkettir. Ayrıca şirketimiz su yalıtım sistemlerinde de profesyonel makina ve ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Kastamonu Çankırı Karabük Bartın Sinop ve Zonguldak olmak üzere diğer tüm illerede sprey poliüretan köpük hizmeti vermekteyiz. Tek amacımız ülkemizin bütün bölgelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet vermek olup yaptığımız işlerin verimliliğini gelecek kuşaklara taşımaktır. Ülkemizin ısı tasarrufu konusunda gün geçtikçe bilinçlendiği açıktır. AYDIN İZOLASYON ise bu enerji tasarrufu konusunda kendini geliştirmiş ve uzmanlaşmıştır. Bu bağlamda bütün müşterilerinin enerji kaybını en aza indirilmesinde önemli bir rol almıştır.

                 Küresel enerji sisteminde en büyük kayıp ısı ve su yalıtımı yapılmayan binalarda mevcuttur. Şirketimiz profesyonel olarak ısı su ses nem yalıtımı  hizmetİ vermektedir. AYDIN İZOLASYON ekibi olarak  yeni yalıtım teknolojilerini yakından takip ederek şirketimiz bünyesinde kullanmaktayız.  Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize vermekten mutluluk ve gurur duymaktayız.

Uyguladığımız ürünler şirket bünyesi altında %100 garantilidir. Ayrıca yalıtım konusunda merak ettiğiniz her soruya bizimle iletişime geçerek cevap alabilirsiniz.

Hakkımızda